home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Praha 6
PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 12:05 
Průzkumník

Yanek píše:
K Mišce...
Koniáš píše:
Nebo tunel....

Tak me napada. Ze vy vite o nejakem servisnim tunelu, ktery vede z Tunelu rovnou k Missce do tunelu.

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 12:11 
Admin Site

Ty ne?! Ts ts ts...

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 13:56 
Zelenáč

No jen aby ti nějakej dobrák neporadil blbou odbočku a ty si nevylezl " Za Hládkovem " :crazy:

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 13:58 
Admin Site

hobr

Ty jsi tam vylezl že jo? :D

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 14:03 
Průzkumník

hobr píše:
No jen aby ti nějakej dobrák neporadil blbou odbočku a ty si nevylezl " Za Hládkovem " :crazy:

Za Hladkovem, jsem jeste neblil. Tam prcuje ta od Pyramidy?

PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 14:09 
Zelenáč

nenene, na tu byla pozitivni snad jen jedna recenze. ja vylezl kousek od kulataku.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 21:57 
Zelenáč

[quote="Rumburak"]Tak už to neplatí,ted je Jana hodně daleko od kulaťáku v M.Boleslavi a na stejným privátu je i ta Eva

http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&L ... UID=197885

Muzu potvrdit, je to Jana z Veleslavina, za benzinkou. Ten tel. je jeji uz hodne dlouho, a ta fotka jeste dele, tak nejmin deset let. Jenom ten text ji asi nekdo opravil. Ona je ze Slovenska, ale text byl vzdycky jak ze ctvrte tridy pomocne skoly.

PříspěvekNapsal: 02 led 2010 23:25 
Zelenáč

Zdravim poprvé všechny přítomné, vykonávající prospěšnou činnost pro všechny hledající. Vzhledem k přirozenému odporu k vyžíračům, kteří pouze požadují informace a nepřispějí do studnice moudrosti, přidávám svoji první trošku do mlýna.
Navšívil jsem Reginu na ulici Sukova (kousek od kulaťáku), tel 728 962 336. V polopoušti Prahy 6 je to opět neco kvalitního. Je to ťapka cca 19 let, původem ze sibiřské oblasti (má asiatské rysy), cca 170, váha 55, prsa (malé,ale pevné) 2ky a krásné černé vlasy.
Veškeré služby byly "s" nepožadoval jsem nic jiného. Řekla si 600 za 1/2hoďky. Kouř v pohodě, přihoňuje jen zřídka. Krásně vlhne. Polohy střídá bez okolků a nádherně (nepřehrávavě) jemně vzdychá. Když jsem jí řekl, že má nádhernou kundu, děkovala mi. Děkovala i když jsem jí řekl, že šikovně šuká. Byl jsem k ní něžný a šel jsem do toho s vervou. Nechala se prstovat o 106. Při strkačce zezadu s nechala prstovat i anál (a dost hluboko) ale potom mě poprosila, ať už prst vytáhnu. Ta holka je absolutní mazel. Po šuku se přitulila jako kočka a hladila mě, že jsem byl v sedmém nebi.
Celkový závěr - stojí za to. Nepřehrává, snaží se, je mladá, mazlivá, levná. Dohoda v pohodě, když jste před barákem, okamžitě zvedá telefon, nikde nemusíte čekat

PříspěvekNapsal: 03 led 2010 21:14 
Zelenáč

tsawo píše:
Zdravim poprvé všechny přítomné, vykonávající prospěšnou činnost pro všechny hledající. Vzhledem k přirozenému odporu k vyžíračům, kteří pouze požadují informace a nepřispějí do studnice moudrosti, přidávám svoji první trošku do mlýna.
Navšívil jsem Reginu na ulici Sukova (kousek od kulaťáku), tel 728 962 336. V polopoušti Prahy 6 je to opět neco kvalitního. Je to ťapka cca 19 let, původem ze sibiřské oblasti (má asiatské rysy), cca 170, váha 55, prsa (malé,ale pevné) 2ky a krásné černé vlasy.
Veškeré služby byly "s" nepožadoval jsem nic jiného. Řekla si 600 za 1/2hoďky. Kouř v pohodě, přihoňuje jen zřídka. Krásně vlhne. Polohy střídá bez okolků a nádherně (nepřehrávavě) jemně vzdychá. Když jsem jí řekl, že má nádhernou kundu, děkovala mi. Děkovala i když jsem jí řekl, že šikovně šuká. Byl jsem k ní něžný a šel jsem do toho s vervou. Nechala se prstovat o 106. Při strkačce zezadu s nechala prstovat i anál (a dost hluboko) ale potom mě poprosila, ať už prst vytáhnu. Ta holka je absolutní mazel. Po šuku se přitulila jako kočka a hladila mě, že jsem byl v sedmém nebi.
Celkový závěr - stojí za to. Nepřehrává, snaží se, je mladá, mazlivá, levná. Dohoda v pohodě, když jste před barákem, okamžitě zvedá telefon, nikde nemusíte čekat

Musim zkusit, dík! A kdes na ní narazil? Má akorát jeden inzerát v anonci s fejkově vypadající fotkou.

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 15:45 
Zelenáč

Byl to risk, ale šel jsem do toho na základě inzeratu z anonce. Fotka opravdu neni její. Sedí asi jen ty dlouhé černé vlasy. Je to fakt mazel. Když se vám po akci schoulí do klína a hladí vás, uplně vám hrknou slzy dojetí do očí. :cry: :slint:
Přeji všem hodně úspěchů a jen samé příjemné zásuny

PříspěvekNapsal: 14 led 2010 19:44 
Zelenáč

Monika 603 768 156
http://www.annonce.cz/detail/Hezka-drob ... RAXMX.html
Domluva ok Kafkova ...
Byt v přízemi, koupelna i s ručníkem voněla, žádná špeluňka.
Pracovnice sedí dle inzeratu. cca 40,štíhlá,malej zadek, myslim ze prsa po oprave jako byt ...
Přivítání již v pracovnim oděvu. Pokec, nabídka pití. Kouří ale dotázala se jestli to nebude vadit.
Velmi slušně udělany oral, možno i bez ochrany.
Šuk normal, s polohou neni problem.
Extras myslím že nedělá (nevyžadoval jsem) cena 1200 bez stopek v ruce.
Jediné a veliké mínus jsou nevypnuté a neztlumené telefony....

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 19:02 
Zelenáč

Jeden privatek je v P6 Dejvice , cca 200 metru pod "Kanadou ".
Vzhledem k tomu, že je tam devce samotna , nebudu sem davat
telefon , ale klidne poslu do SZ , je to od ní schváleno .
Je cca 20 a dostal jsem se k ní přes Toma .
Urcite to muze komentovat Rumburak , alespon co ja vim .
Btw : poznavaci znameni je kazde prsicko jine , nevim proc , ale je
to zajimava vada .

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 19:57 
Admin Site

Vzhlem k tomu, že je tady dole mikrofotka, je tajnůstkaření zbytečné.

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 21:55 
Tichý píše:
Musim zkusit, dík! A kdes na ní narazil? Má akorát jeden inzerát v anonci s fejkově vypadající fotkou.

IMHO jasnej fake - foto přikládám, ale z principu s rozostřeným obličejem (co kdyby to přeci jenom bylo pravý ...). Podezřelý je už to že v inzerátu uvádí 30 let, zatímco tsawo ji popisuje jako 19tiletou kočku. Každopádně mi není až tak jasný jestli má akorát východní geny po předcích, nebo jestli je to čerstvá přistěhovalkyně (čemuž se vyhýbám - viz. diskuse v offtopicu).

Příloha:
regina-728962336.jpg

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 22 led 2010 22:00 
Lovec

Peno píše:

IMHO jasnej fake - foto přikládám, ale z principu s rozostřeným obličejem (co kdyby to přeci jenom bylo pravý ...). Podezřelý je už to že v inzerátu uvádí 30 let, zatímco tsawo ji popisuje jako 19tiletou kočku. Každopádně mi není až tak jasný jestli má akorát východní geny po předcích, nebo jestli je to čerstvá přistěhovalkyně (čemuž se vyhýbám )

Peno
za /b je správně... - je dočasná přistěhovalkyně.. :wink:
a fotku jsi klidně nemusel rozostřovat....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata